Operátor výroby - Český Těšín

ID pracovní pozice: 20210121-OPV-CT

Menší rodinná firma zabývající se výrobou komponent pro domácnost hledá vhodného/vhodnou kandidáta/kandidátku na pozici Operátor výroby Vaším úkolem bude příprava a montáž výrobků, které jsou určeny pro domácnost a jsou exportovány do mnoha zemí celé Evropy.
Pro své zaměstnance je stabilním partnerem, nabízí možnost profesního i osobního růstu.

Náplň práce

  • samostatné plnění svěřených úkolů
  • montáž zajímavých výrobků pro domácnost

  • komunikace s vedením firmy
  • operativní řešení plánovaných i neplánových situací

Požadujeme

  • středoškolské nebo střední odborné vzdělání
  • flexibilita
  • trestní bezúhonost
  • schopnost pracovat v týmu
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  • odolnost vůči stres
  • čestné a slušné vystupování

Přivítáme

  • ochotu učit se novým věcem
  • poctivost
  • ochotu naslouchat

Nabízíme

  • po zapracování smlouva na dobu neurčitou
  • pouze ranní směny
  • 20 dnů dovolené

  • zázemí menší rodinné firmy
  • stravenky
  • příspěvek pro děti
  • rodinné akce

  • a mnoho dalších benefitů

Plat

  • mzda dle kvality Vaší práce - 25-35 000,- Kč

  • motivační bonusy
  • čtvrtletní a roční odměny dle dosažených výsledků

Místo výkonu práce

Český Těšín

Kontakt

Své životopisy, společně s ID pozice 20210121-OPV-CT zasílejte na:
E-mail: jobs@eslezsko.cz

Datum zadání nabídky

2. listopadu 2023
Page generated in 1.3293 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál