Dojič / dojička

ID pracovní pozice: 20210115-DOJ-NAV

Pro našeho klienta, významnou zemědělskou společnost Netis a.s. se sídlem v Návsí, hledáme uchazeče na pozici Dojič / dojička. Vaším úkolem bude péče o svěřená zvířata, obsluha technologií, spolupráce se zootechnikem a další zodpovědné plnění svěřených úkolů.
Budete se podílet na produkci mléka, ze kterého se vyrábějí některé oblíbené produkty mlékárny Kunín nebo například velmi známý dlouhozrající sýr z litovelské mlékárny Gran Moravia. Staňte se součástí české společnosti a získejte stabilní zaměstnání a jistoty v perspektivním oboru.

Náplň práce

  • péče o svěřená zvířata
  • zajištění produkce kvalitního mléka
  • obsluha svěřené technologie
  • zodpovědné plnění náročných úkolů
  • spolupráce se zootechnikem a dalšími kolegy

  • práce v nepřetržitém směnném provozu
    • ranní směna 4:00 – 12:30 hodin
    • večerní směna 18:00 – 01:30 hodin

Požadujeme

  • spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
  • ochotu učit se novým věcem
  • fyzickou zdatnost
  • dobrý zdravotní stav

  • vyučení nebo znalost oboru
  • kladný vztah ke zvířatům
  • flexibilitu
  • práce je vhodná také pro absolventy

Nabízíme

  • zázemí a jistoty stabilní české společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
    • průměrná mzda na této pozici je v naší společnosti 25 000,- Kč
  • letní a zimní bonusy
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • 20 dní dovolené

  • možnost profesního a odborného růstu
  • firemní akce, akce pro děti
  • penzijní pojištění
  • zdarma nebo výrazné slevy na některé firemní produkty
    • mléko, maso, obiloviny, zemědělské produkty...
  • nástup možný ihned

Plat

  • mzda dle kvality Vaší práce - v průměru 25 000,- Kč

  • motivační bonusy
  • letní a zimní bonusy dle dosažených výsledků

Místo výkonu práce

Farma Návsí

Kontakt

ID pozice: 20210115-DOJ-NAV
Kontaktní osoba: Petr Hamrozi

Tel.: +420 733 139 882 (CZ)
E-mail: petr.hamrozi@eslezsko.cz

Pro zrychlení komunikace prosíme uvádějte ID pracovní pozice, děkujeme.

Datum zadání nabídky

23. února 2021

Fotogalerie

Page generated in 1.2257 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál