Strojník/strojnice - seřizovač

Nečekej, až ti život sám napíše novou profesní kapitolu.
Pojď ji tisknout rovnou s námi.

Jsi technický typ a fascinuje tě součinnost člověka a stroje? Hledáme kmenové zaměstnance na hlavní pracovní poměr. Přijď posílit náš tým strojníků a strojnic pro skládací stroje tiskových archů.
Tiskárna FINIDR, s.r.o. patří mezi největší výrobce knih v pevné a měkké vazbě ve střední Evropě. Individuální přístup, flexibilita, klientský servis v 5 jazycích, příznivé ceny, krátké termíny realizace dodávek, kvalita a 26 let trvající tradice jsou hlavními důvody dlouholeté spolupráce s řadou významných tuzemských i evropských nakladatelů.

Náplň práce

  • obsluha a seřízení knihařského stroje
  • zajištění výroby dle výrobního příkazu
  • dodržování výrobních a technologických postupů
  • údržba technického vybavení

Požadujeme

  • SŠ nebo SOU technického směru
  • praxi se seřizováním strojů
  • zkušenost s knihařskými stroji výhodou
  • schopnost pracovat v nepřetržitém provoze
  • vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • oderní pracovní prostředí
  • práci na polygrafických strojích nové generace
  • pracovní zkušenosti v úspěšné tiskárně knih
  • výkonnostní odměny, roční odměny a podíl na hospodářském výsledku
  • příplatek za přesčas 50%
  • dovolená v délce 22 dní
  • zkrácená 11,5 hodiny (30 minut přestávka + 2 x 15 minut přestávky navíc)
  • směny: ranní/noční (ranní – noční – volno – volno)
  • odborné vzdělávání
  • příspěvek na závodní stravování a občerstvení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na finanční poradenství
  • cvičení fyziofit
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • firemní akce

  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce

Český Těšín

Kontakt

Své životopisy zasílejte prostřednictvím webového formuláře na adrese:

Datum zadání nabídky

23. února 2021
Page generated in 1.2951 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál