Konstruktér dopravní techniky - Ostrava

ID pracovní pozice: 20201103-KDT-OST

Středně velká strojírenská firma se zaměřením na dopravní techniku, automotive a železniční průmysl hledá vhodného/vhodnou kandidáta/kandidátku na pozici Konstruktér dopravní techniky. Firma sídlí v Ostravě a mezi její klienty patří významné strojírenské skupiny z různých zemí téměř celého světa.
Pro své zaměstnance je stabilním partnerem, nabízí možnost profesního i osobního růstu. Samozřejmostí je příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv.

Náplň práce

  • samostatné vedení svěřených projektů
  • zpracování projektové dokumentace ve 3D
  • vývoj stávajících produktů

  • spolupráce s klienty, kolegy a vedením společnosti
  • služební cesty do zahraničí
  • účast na odborných vzdělávacích akcích

Požadujeme

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání
  • specializace na strojírenství a modelování
  • praxe minimálně 2 let na obdobné pozici
  • znalost prostředí Solid Works

  • flexibilita
  • trestní bezúhonost
  • schopnost pracovat v týmu
  • schopnost naslouchat
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  • odolnost vůči stres
  • čestné a slušné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • znalost práce na PC

Přivítáme

  • dlouholeté zkušenosti z obdobné pozice ve strojírenství
  • velmi dobrá znalost projektové dokumentace

  • ochotu učit se novým věcem
  • ochotu naslouchat

Nabízíme

  • smlouva na dobu neurčitou
  • možnost výuky jazyků
  • pružná pracovní doba
  • 25 dnů dovolené

  • zázemí střední strojírenské firmy
  • mobilní telefon
  • služební automobil také k soukromým účelům
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní pojištění

  • možnost ubytování / příspěvek na stravování
  • a mnoho dalších benefitů

Plat

  • mzda dle kvality Vaší práce - až 60 000,- Kč
  • osobní ohodnocení dle dosažených výsledků

Místo výkonu práce

Ostrava

Kontakt

Své životopisy, společně s ID pozice 20201103-KDT-OST, zasílejte na:
E-mail: jobs@eslezsko.cz

Datum zadání nabídky

3. dubna 2024
Page generated in 1.2961 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál