Referent logistiky ve strojírenství - Třinec

ID pracovní pozice: 20201026-RLVS-TRI

Středně velká strojírenská firma se zaměřením na automotive  vhodného/vhodnou kandidáta/kandidátku na pozici Referent logistiky ve strojírenství. Firma sídlí v Třinci a mezi její klienty patří významné strojírenské skupiny z různých zemí Evropy.
Pro své zaměstnance je stabilním partnerem, nabízí možnost profesního i osobního růstu. Samozřejmostí je příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv.

Náplň práce

  • samostatné vedení svěřených úkolů
  • nastavení a aktualizace logistických procestů a postupů
  • zajištění dodávek materiálu podle požadavků výroby

  • expedice výrobků společnosti
  • komunikace s přepravci
  • operativní řešení plánovaných i neplánových situací

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • specializace na logistiku výhodou
  • praxe minimálně 2 let na obdobné pozici

  • flexibilita
  • trestní bezúhonost
  • schopnost pracovat v týmu
  • schopnost naslouchat
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  • odolnost vůči stres
  • čestné a slušné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • znalost práce na PC

Přivítáme

  • dlouholeté zkušenosti z obdobné pozice v logistice nebo strojírenství
  • dobrá znalost logistických procesů

  • ochotu učit se novým věcem
  • ochotu naslouchat

Nabízíme

  • smlouva na dobu neurčitou
  • možnost výuky jazyků
  • pružná pracovní doba
  • 25 dnů dovolené

  • zázemí střední strojírenské firmy
  • mobilní telefon
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní pojištění

  • a mnoho dalších benefitů

Plat

  • mzda dle kvality Vaší práce - 30 - 40 000,- Kč
  • osobní ohodnocení dle dosažených výsledků

Místo výkonu práce

Třinec

Kontakt

Své životopisy, společně s ID pozice 20201026-RLVS-TRI, zasílejte na:
E-mail: jobs@eslezsko.cz

Datum zadání nabídky

26. března 2024
Page generated in 1.3408 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál