Prodejce stavebnin - Opava

ID pracovní pozice: 20210118-PSO-ES

Pro menší českou společnost, působící v segmentu stavebních materiálů,  hledáme vhodného/vhodnou kandidáta/kandidátku na pozici Prodejce stavebnin. Společnost se zabývá prodejem stavebních materiálů (stavebniny), sídlí v Opavě. Specializuje se na prodej firmám a drobným řemeslníkům.

Svým zaměstnancům nabízí stabilní pracovní prostředí, možnost kariérního růstu a především příjemné pracovní prostředí v menší rodinné firmě v Opavě.

Náplň práce

  • prodej a poradenství stavebních materiálů
  • komunikace se stávajícími klienty
  • vyhledávaní nových klientů

  • spolupráce s kolgy na obdobné pozic
  • možnost průběžného profesního vzdělávání a rozvoje

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • specializace na stavebnictví nebo obchod výhodou
  • flexibilita
  • trestní bezúhonost

  • schopnost pracovat v týmu
  • schopnost naslouchat
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  • odolnost vůči stres
  • čestné a slušné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC

Přivítáme

  • dlouholeté zkušenosti z obdobné pozice ve stavebnictví nebo obchodě
  • ochotu učit se novým věcem
  • ochotu naslouchat

Nabízíme

  • smlouva na dobu neurčitou
  • pružná pracovní doba
  • 20 dnů dovolené

  • zázemí malé rodinné firmy
  • mobilní telefon
  • stravenky

  • a mnoho dalších benefitů

Plat

  • mzda dle kvality Vaší práce - až 45 000,- Kč
  • osobní ohodnocení dle dosažených výsledků

Místo výkonu práce

Opava

Kontakt

Své životopisy, společně s ID pozice 20210118-PSO-ES, zasílejte na:
E-mail: jobs@eslezsko.cz

Datum zadání nabídky

25. července 2021
Page generated in 2.3574 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál